Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

O nás

Ohodnoť stránku
1 2 3 4 5

Hlavným cieľom našej autoškoly je vzdelávanie a poskytovanie kvalitného teoretického a praktického výcviku budúcim vodičom, a tak napomáhať k zvyšovaniu bezpečnosti cestnej premávky. Bola založená v roku 1990 v Dolnom Kubíne. Je jednou z najstarších autoškôl na Slovensku a najstaršia na Orave. Počas našej 27 ročnej pôsobnosti na trhu získalo u nás vodičský preukaz vyše 20 000 žiadateľov o vodičské oprávnenie jednotlivých skupín. Pôsobíme najmä na území mesta Dolný Kubín a jeho okolia. V posledných rokoch sme rozšírili svoju oblasť pôsobnosti do mesta Tvrdošín , kde sme otvorili novú pobočku.

Ponúkame výučbu a výcvik pre žiadateľov o všetky skupiny vodičských oprávnení. Naša autoškola okrem výučby a výcviku vykonáva aj kurzy prvej pomoci, kurzy základnej kvalifikácie a pravidelného výcviku , vydáva tachografové karty a zabezpečuje aj osobnú dopravu.

Našim základným krédom je poskytnúť kvalitný výukový servis za prijateľné ceny s ohľadom na individuálne požiadavky a potreby klienta. Pri výbere inštruktorov dbáme predovšetkým na odborné a charakterové vlastnosti a taktiež na trpezlivosť inštruktorov. Pri výučbe používame didaktické pomôcky a nové vyučovacie metódy s ohľadom na individualitu žiakov.

NA STRANKE SA ESTE PRACUJE !!!

TOPlist